Продават
93 000 €
1431 €/m²
Property 22716 photo 1
Property 22716 photo 2
Property 22716 photo 3
Property 22716 photo 4
Property 22716 photo 5
Property 22716 photo 6
Property 22716 photo 7
Property 22716 photo 8

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 6000 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 65 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
130 000 € 1529 €/m²
  • Обектен код 28736
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
130 000 € 3023 €/m²
  • Обектен код 41183
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
137 000 € 1876 €/m²
  • Обектен код 57034
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
135 000 € 1115 €/m²
  • Обектен код 57535
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
138 000 € 1703 €/m²
  • Обектен код 61494
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
105 000 € 6562 €/m²
  • Обектен код 64130
  • Квадратура 16 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
120 000 € 100 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 64259
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
110 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 65251
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
125 000 € 1562 €/m²
  • Обектен код 65788
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
100 000 € 1176 €/m²
  • Обектен код 65870
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин