120 000 € 100 000 €
3333 €/m²
Property 64259 photo 1
Property 64259 photo 2
Property 64259 photo 3
Property 64259 photo 4
Property 64259 photo 5
Property 64259 photo 6
Property 64259 photo 7
Property 64259 photo 8
Property 64259 photo 9
Property 64259 photo 10
Property 64259 photo 11
Property 64259 photo 12
Property 64259 photo 13
Property 64259 photo 14
Property 64259 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1978
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Асансьор
  • Сателитна телевизия
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 30 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, една кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
161 000 € 1490 €/m²
  • Обектен код 53260
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
147 000 € 3127 €/m²
  • Обектен код 56290
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
137 000 € 1876 €/m²
  • Обектен код 57034
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 57503
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
135 000 € 1115 €/m²
  • Обектен код 57535
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
175 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 57556
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 2698 €/m²
  • Обектен код 59130
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
108 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 59744
  • Квадратура 30 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
147 000 € 3266 €/m²
  • Обектен код 60030
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 2295 €/m²
  • Обектен код 60135
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин