Продават
380 000 €
3333 €/m²
Property 22931 photo 1
Property 22931 photo 2
Property 22931 photo 3
Property 22931 photo 4
Property 22931 photo 5
Property 22931 photo 6
Property 22931 photo 7
Property 22931 photo 8
Property 22931 photo 9
Property 22931 photo 10
Property 22931 photo 11
Property 22931 photo 12
Property 22931 photo 13
Property 22931 photo 14
Property 22931 photo 15

Details

  • Година на строителство: 1970
  • Година на обновяване: 2017
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 114 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, барбекю, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
426 000 € 3276 €/m²
  • Обектен код 65119
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 4939 €/m²
  • Обектен код 65222
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
431 000 € 5192 €/m²
  • Обектен код 65223
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
452 000 € 5445 €/m²
  • Обектен код 65224
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 5963 €/m²
  • Обектен код 65225
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 4216 €/m²
  • Обектен код 65229
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
385 000 € 4010 €/m²
  • Обектен код 65230
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3265 €/m²
  • Обектен код 65250
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 65252
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 65254
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин