Продават

Продажба - Таунхаус 126 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Пефкохори
По запитване
Property 2418 photo 1
Property 2418 photo 2
Property 2418 photo 3
Property 2418 photo 4
Property 2418 photo 5
Property 2418 photo 6
Property 2418 photo 7
Property 2418 photo 8
Property 2418 photo 9
Property 2418 photo 10
Property 2418 photo 11
Property 2418 photo 12
Property 2418 photo 13
Property 2418 photo 14
Property 2418 photo 15
Property 2418 photo 16
Property 2418 photo 17
Property 2418 photo 18

Details

  • Брой етажи: 2
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 3: 2 гостиные с кухней, 3 спальни, 2 ванные, санузел, балконы
  • Други удобства: полностью меблирован, электроприборы, проводка для отопления
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 270 m
  • Разстояние до летището: 79 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 126 кв.м в Касандра (Халкидики). Таунхаусът е на 2 нива. Първи етаж и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 2 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто.

Продажба
295 000 € 3687 €/m²
  • Обектен код 62791
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
235 000 € 2473 €/m²
  • Обектен код 62845
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
215 000 € 3071 €/m²
  • Обектен код 63064
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
680 000 € 3317 €/m²
  • Обектен код 63065
  • Квадратура 205 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
680 000 € 3317 €/m²
  • Обектен код 63067
  • Квадратура 205 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 63134
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 5454 €/m²
  • Обектен код 63492
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
234 000 € 2888 €/m²
  • Обектен код 63592
  • Квадратура 81 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
255 000 € 2712 €/m²
  • Обектен код 63593
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
330 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 63641
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин