Продават
Property 30791 photo 1
Property 30791 photo 2
Property 30791 photo 3
Property 30791 photo 4

Details

  • Година на строителство: 1999
  • Брой стаи: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 4500 m
  • Разстояние до летището: 23,6 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 32 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
115 000 € 4259 €/m²
  • Обектен код 61319
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
440 000 € 4731 €/m²
  • Обектен код 61420
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 4411 €/m²
  • Обектен код 61424
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
375 000 € 5136 €/m²
  • Обектен код 61611
  • Квадратура 73 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
430 000 € 5119 €/m²
  • Обектен код 61615
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
590 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 61616
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5357 €/m²
  • Обектен код 61618
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 5595 €/m²
  • Обектен код 61620
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 6074 €/m²
  • Обектен код 61621
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 6379 €/m²
  • Обектен код 61622
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин