1 500 000 €
5556 €/m²
Property 36126 photo 1
Property 36126 photo 2
Property 36126 photo 3
Property 36126 photo 4
Property 36126 photo 5
Property 36126 photo 6
Property 36126 photo 7
Property 36126 photo 8
Property 36126 photo 9
Property 36126 photo 10
Property 36126 photo 11
Property 36126 photo 12
Property 36126 photo 13
Property 36126 photo 14
Property 36126 photo 15
Property 36126 photo 16
Property 36126 photo 17
Property 36126 photo 18
Property 36126 photo 19
Property 36126 photo 20
Property 36126 photo 21
Property 36126 photo 22
Property 36126 photo 23
Property 36126 photo 24
Property 36126 photo 25

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2016
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 20 m
  • Разстояние до летището: 85 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна вила с площ 270 кв.м в Атика. сутерен и се състои от 3 спални, 2 бани, едно складово помещение, една съблекалня. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 бани. Вилата е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 000 000 € 2450 €/m²
  • Обектен код 19042
  • Квадратура 816 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
2 000 000 € 1 650 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 62542
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Обектен код 18833
  • Квадратура 480 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 450 000 € 2735 €/m²
  • Обектен код 60523
  • Квадратура 530 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 100 000 € 2 000 000 € 4597 €/m²
  • Обектен код 62394
  • Квадратура 435 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 36662
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 36126
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Обектен код 41219
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 2205 €/m²
  • Обектен код 62096
  • Квадратура 680 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 320 000 € 6285 €/m²
  • Обектен код 30238
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин