Продават

Продажба - Апартамент 83 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг
270 000 €
3253 €/m²
Property 3804 photo 1
Property 3804 photo 2
Property 3804 photo 3
Property 3804 photo 4
Property 3804 photo 5
Property 3804 photo 6
Property 3804 photo 7
Property 3804 photo 8
Property 3804 photo 9
Property 3804 photo 10
Property 3804 photo 11
Property 3804 photo 12
Property 3804 photo 13
  • Обектен код 3804
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 83 m²
  • Област Атина
  • Информация Атина - Юг (Атика)
  • Брой стаи 3

Details

  • Етаж: 3 етаж
  • Година на строителство: 2014
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 26 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 83 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, барбекю, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
270 000 € 9642 €/m²
  • Обектен код 65351
  • Квадратура 28 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6585 €/m²
  • Обектен код 65352
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 6923 €/m²
  • Обектен код 65354
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65355
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65356
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 7297 €/m²
  • Обектен код 65357
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
290 000 € 6170 €/m²
  • Обектен код 65358
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 7714 €/m²
  • Обектен код 65359
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
225 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 65364
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 4266 €/m²
  • Обектен код 65385
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин