360 000 €
3600 €/m²
Property 66063 photo 1
Property 66063 photo 2
Property 66063 photo 3
Property 66063 photo 4
Property 66063 photo 5
Property 66063 photo 6
Property 66063 photo 7
Property 66063 photo 8
Property 66063 photo 9
Property 66063 photo 10
Property 66063 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1995
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 15700 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • паркинг
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто.

Продажба
370 000 € 4743 €/m²
  • Обектен код 59669
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Обектен код 59707
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 3662 €/m²
  • Обектен код 59800
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 3614 €/m²
  • Обектен код 59801
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
290 000 € 3670 €/m²
  • Обектен код 59803
  • Квадратура 79 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 4492 €/m²
  • Обектен код 59830
  • Квадратура 69 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 4324 €/m²
  • Обектен код 59869
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
315 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 60035
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 3981 €/m²
  • Обектен код 60109
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
515 000 € 4904 €/m²
  • Обектен код 60361
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин