Продажба - Таунхаус 300 m² в Атика

Гърция Атика Атина - Изток Маратонас
600 000 €
2000 €/m²
Property 4029 photo 1
Property 4029 photo 2
Property 4029 photo 3
Property 4029 photo 4
Property 4029 photo 5
Property 4029 photo 6
Property 4029 photo 7
Property 4029 photo 8
Property 4029 photo 9
Property 4029 photo 10
Property 4029 photo 11
Property 4029 photo 12
Property 4029 photo 13
Property 4029 photo 14
Property 4029 photo 15
Property 4029 photo 16
Property 4029 photo 17

Details

  • Брой етажи: 4
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 6
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 300 кв.м в Атика. Таунхаусът е на 4 нива. сутерен и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Партер и се състои от хол, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, 2 бани. Втори етаж и се състои от хол, една тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, райграс, отопление, алармена система.

Продажба
520 000 € 4160 €/m²
  • Обектен код 8412
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 2622 €/m²
  • Обектен код 11348
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
674 650 € 2418 €/m²
  • Обектен код 11617
  • Квадратура 279 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
860 000 € 3909 €/m²
  • Обектен код 12902
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
750 000 € 1875 €/m²
  • Обектен код 14152
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
550 000 € 2244 €/m²
  • Обектен код 16355
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
525 000 € 1750 €/m²
  • Обектен код 23786
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
650 000 € 2031 €/m²
  • Обектен код 25949
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
610 000 € 2652 €/m²
  • Обектен код 30168
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
580 000 € 2416 €/m²
  • Обектен код 36223
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин