Продават

Продажба - Вила 140 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
655 000 €
4679 €/m²
Property 40531 photo 1
Property 40531 photo 2
Property 40531 photo 3
Property 40531 photo 4
Property 40531 photo 5
Property 40531 photo 6
Property 40531 photo 7
Property 40531 photo 8
  • Обектен код 40531
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Вила
  • Квадратура 140 m²
  • Площ на участък 250 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна вила с площ 140 кв.м В Пафосе. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня, баня с тоалетна. Вилата е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, барбекю, складово помещение.

Продажба
528 581 € 4556 €/m²
  • Обектен код 16319
  • Квадратура 116 m²
  • Разстояние до морето 5700 m
Продажба
525 000 € 3181 €/m²
  • Обектен код 17803
  • Квадратура 165 m²
Продажба
528 000 € 3718 €/m²
  • Обектен код 17806
  • Квадратура 142 m²
Продажба
578 000 € 4070 €/m²
  • Обектен код 17820
  • Квадратура 142 m²
Продажба
780 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 17822
  • Квадратура 156 m²
Продажба
525 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 17825
  • Квадратура 156 m²
Продажба
548 000 €
  • Обектен код 17834
  • Квадратура 0 m²
Продажба
735 000 €
  • Обектен код 17835
  • Квадратура 0 m²
Продажба
708 490 € 3439 €/m²
  • Обектен код 17836
  • Квадратура 206 m²
Продажба
896 000 € 4349 €/m²
  • Обектен код 17837
  • Квадратура 206 m²

Абонамент за бюлетин