Продажба - Апартамент 116 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 485 000 €
12802 €/m²
Property 41283 photo 1
Property 41283 photo 2
Property 41283 photo 3
  • Обектен код 41283
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 116 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 16
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 116 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
1 780 000 € 14354 €/m²
  • Обектен код 41326
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Обектен код 41328
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Обектен код 40918
  • Квадратура 149 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 250 000 € 10245 €/m²
  • Обектен код 24584
  • Квадратура 122 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
1 500 000 € 5928 €/m²
  • Обектен код 45191
  • Квадратура 253 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Обектен код 44123
  • Квадратура 146 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Обектен код 49051
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 035 000 € 16150 €/m²
  • Обектен код 37006
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин