Продажба - Апартамент 122 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 250 000 €
10246 €/m²
Property 24584 photo 1
Property 24584 photo 2
Property 24584 photo 3
  • Обектен код 24584
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 122 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 5 m
  • Разстояние до летището: 47 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 122 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Обектен код 41348
  • Квадратура 87 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 111 950 € 6464 €/m²
  • Обектен код 37329
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 580 000 € 6810 €/m²
  • Обектен код 56951
  • Квадратура 232 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Обектен код 54598
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 100 000 € 4074 €/m²
  • Обектен код 20274
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 10245 €/m²
  • Обектен код 24584
  • Квадратура 122 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Обектен код 41318
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 250 000 € 6793 €/m²
  • Обектен код 9798
  • Квадратура 184 m²
  • Разстояние до морето 20 m
Продажба
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Обектен код 37494
  • Квадратура 157 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m

Абонамент за бюлетин