Продажба - Апартамент 149 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Parekklisia Touristiki Periochi
Цена от 1 740 000 €
11678 €/m²
Property 54598 photo 1
Property 54598 photo 2
Property 54598 photo 3
Property 54598 photo 4
Property 54598 photo 5
Property 54598 photo 6
Property 54598 photo 7
Property 54598 photo 8
Property 54598 photo 9
Property 54598 photo 10
Property 54598 photo 11
Property 54598 photo 12
Property 54598 photo 13
Property 54598 photo 14
Property 54598 photo 15
Property 54598 photo 16
Property 54598 photo 17
Property 54598 photo 18
Property 54598 photo 19
Property 54598 photo 20
Property 54598 photo 21
Property 54598 photo 22
Property 54598 photo 23
Property 54598 photo 24
Property 54598 photo 25
Property 54598 photo 26
Property 54598 photo 27
Property 54598 photo 28
Property 54598 photo 29
Property 54598 photo 30
Property 54598 photo 31
Property 54598 photo 32

Details

  • Брой етажи: 6
  • Етаж: 1 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до край. град: 60 km
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 149 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
2 035 000 € 16150 €/m²
  • Обектен код 37006
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 400 000 € 17391 €/m²
  • Обектен код 41362
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Обектен код 41328
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 010 000 € 16750 €/m²
  • Обектен код 41342
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 780 000 € 14354 €/m²
  • Обектен код 41326
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 600 000 € 5245 €/m²
  • Обектен код 56973
  • Квадратура 305 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Обектен код 41664
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Обектен код 41283
  • Квадратура 116 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
2 340 000 € 14011 €/m²
  • Обектен код 41327
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Обектен код 41322
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин