Продажба - Апартамент 167 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 300 000 €
13772 €/m²
Property 41322 photo 1
Property 41322 photo 2
Property 41322 photo 3
  • Обектен код 41322
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 167 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 167 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Обектен код 41346
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 880 000 € 17245 €/m²
  • Обектен код 41365
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Обектен код 41322
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33894
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Обектен код 41328
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 840 000 € 16321 €/m²
  • Обектен код 41352
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Обектен код 45146
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Обектен код 37610
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 380 000 € 14251 €/m²
  • Обектен код 41332
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Обектен код 41292
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин