Продажба - Апартамент 167 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 380 000 €
14251 €/m²
Property 41332 photo 1
Property 41332 photo 2
Property 41332 photo 3
  • Обектен код 41332
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 167 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 167 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Обектен код 41294
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 100 000 € 5210 €/m²
  • Обектен код 52534
  • Квадратура 595 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
2 370 000 € 17173 €/m²
  • Обектен код 41358
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Обектен код 37781
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Обектен код 37610
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 760 000 € 15862 €/m²
  • Обектен код 41343
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 9259 €/m²
  • Обектен код 41625
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 960 000 € 17011 €/m²
  • Обектен код 41364
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 150 000 € 17916 €/m²
  • Обектен код 41363
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 257 200 € 17914 €/m²
  • Обектен код 44433
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин