Продажба - Апартамент 126 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 090 000 €
16587 €/m²
Property 37610 photo 1
Property 37610 photo 2
Property 37610 photo 3
Property 37610 photo 4
Property 37610 photo 5
Property 37610 photo 6
Property 37610 photo 7
Property 37610 photo 8
Property 37610 photo 9
Property 37610 photo 10
Property 37610 photo 11
  • Обектен код 37610
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 126 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 10 m
  • Разстояние до летището: 48 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 126 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Обектен код 41296
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Обектен код 34233
  • Квадратура 301 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 235 000 € 16679 €/m²
  • Обектен код 45139
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 730 000 € 16347 €/m²
  • Обектен код 41349
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 800 000 € 16766 €/m²
  • Обектен код 41357
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 770 000 € 16586 €/m²
  • Обектен код 41353
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Обектен код 40918
  • Квадратура 149 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 180 000 € 18166 €/m²
  • Обектен код 41367
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 920 000 € 16781 €/m²
  • Обектен код 41360
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 270 000 € 16449 €/m²
  • Обектен код 41345
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин