Продажба - Апартамент 134 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 235 000 €
16679 €/m²
Property 45139 photo 1
Property 45139 photo 2
Property 45139 photo 3
Property 45139 photo 4
Property 45139 photo 5
Property 45139 photo 6
  • Обектен код 45139
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 134 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 10 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 134 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33894
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Обектен код 41322
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 690 000 € 16107 €/m²
  • Обектен код 41344
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 870 000 € 16548 €/m²
  • Обектен код 41339
  • Квадратура 113 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 257 200 € 17914 €/m²
  • Обектен код 44433
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Обектен код 37852
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Обектен код 34233
  • Квадратура 301 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Обектен код 41359
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 920 000 € 16781 €/m²
  • Обектен код 41360
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин