Продажба - Апартамент 240 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 020 700 €
8420 €/m²
Property 37852 photo 1
Property 37852 photo 2
Property 37852 photo 3
Property 37852 photo 4
Property 37852 photo 5
Property 37852 photo 6
Property 37852 photo 7
Property 37852 photo 8
Property 37852 photo 9
Property 37852 photo 10
  • Обектен код 37852
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 240 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 240 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на осми етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, барбекю, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 930 000 € 13985 €/m²
  • Обектен код 41323
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Обектен код 52451
  • Квадратура 641 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Обектен код 41296
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 370 000 € 17173 €/m²
  • Обектен код 41358
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Обектен код 45146
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Обектен код 41322
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 810 000 € 14596 €/m²
  • Обектен код 41331
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 780 000 € 14354 €/m²
  • Обектен код 41326
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Обектен код 24949
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин