Продажба - Апартамент 124 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 810 000 €
14597 €/m²
Property 41331 photo 1
Property 41331 photo 2
Property 41331 photo 3
  • Обектен код 41331
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 124 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 124 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Обектен код 41346
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Обектен код 37610
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Обектен код 26180
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 850 000 € 14919 €/m²
  • Обектен код 41336
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 340 000 € 14011 €/m²
  • Обектен код 41327
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 500 000 € 5928 €/m²
  • Обектен код 45191
  • Квадратура 253 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Обектен код 34233
  • Квадратура 301 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Обектен код 41354
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Обектен код 51111
  • Квадратура 968 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Обектен код 41322
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин