Продажба - Апартамент 183 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 500 000 €
13661 €/m²
Property 26180 photo 1
Property 26180 photo 2
Property 26180 photo 3
Property 26180 photo 4
Property 26180 photo 5
Property 26180 photo 6
Property 26180 photo 7
Property 26180 photo 8
Property 26180 photo 9
Property 26180 photo 10
Property 26180 photo 11
Property 26180 photo 12
Property 26180 photo 13
Property 26180 photo 14
Property 26180 photo 15
Property 26180 photo 16
Property 26180 photo 17
Property 26180 photo 18
Property 26180 photo 19
Property 26180 photo 20
  • Обектен код 26180
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 183 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой стаи: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 30 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 183 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
2 010 000 € 16750 €/m²
  • Обектен код 41342
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Обектен код 45146
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 650 000 € 15208 €/m²
  • Обектен код 45771
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 690 000 € 16107 €/m²
  • Обектен код 41344
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Обектен код 41359
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Обектен код 41295
  • Квадратура 207 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Обектен код 26180
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Обектен код 37852
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Обектен код 41366
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин