Продажба - Апартамент 138 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 340 000 €
16957 €/m²
Property 41354 photo 1
Property 41354 photo 2
Property 41354 photo 3
  • Обектен код 41354
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 138 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 16
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 138 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Обектен код 41296
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 150 000 € 17916 €/m²
  • Обектен код 41363
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Обектен код 52451
  • Квадратура 641 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 880 000 € 17245 €/m²
  • Обектен код 41365
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 800 000 € 16766 €/m²
  • Обектен код 41357
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 027 000 € 10502 €/m²
  • Обектен код 45814
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Обектен код 41347
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Обектен код 26180
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 010 000 € 16750 €/m²
  • Обектен код 41342
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин