Продажба - Апартамент 139 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 600 000 € 2 400 000 €
17266 €/m²
Property 33840 photo 1
Property 33840 photo 2
Property 33840 photo 3
Property 33840 photo 4
Property 33840 photo 5
Property 33840 photo 6
Property 33840 photo 7
Property 33840 photo 8
Property 33840 photo 9
Property 33840 photo 10
Property 33840 photo 11
Property 33840 photo 12
Property 33840 photo 13
Property 33840 photo 14
Property 33840 photo 15
Property 33840 photo 16
Property 33840 photo 17
Property 33840 photo 18
  • Обектен код 33840
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 139 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 30 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 139 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
3 100 000 € 5210 €/m²
  • Обектен код 52534
  • Квадратура 595 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
2 300 000 € 13772 €/m²
  • Обектен код 41322
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Обектен код 37610
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Обектен код 24949
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Обектен код 41366
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33894
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Обектен код 41295
  • Квадратура 207 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Обектен код 41359
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Обектен код 37781
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 570 000 € 13817 €/m²
  • Обектен код 41285
  • Квадратура 186 m²
  • Разстояние до морето 300 m

Абонамент за бюлетин