Продажба - Апартамент 168 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Тихонас
2 400 000 €
14286 €/m²
Property 33894 photo 1
Property 33894 photo 2
Property 33894 photo 3
Property 33894 photo 4
Property 33894 photo 5
Property 33894 photo 6
Property 33894 photo 7
Property 33894 photo 8
Property 33894 photo 9
Property 33894 photo 10

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 44 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 168 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто.

Продажба
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Обектен код 41354
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 840 000 € 16321 €/m²
  • Обектен код 41352
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 600 000 € 14054 €/m²
  • Обектен код 41288
  • Квадратура 185 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 930 000 € 13985 €/m²
  • Обектен код 41323
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 880 000 € 16551 €/m²
  • Обектен код 41356
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 027 000 € 10502 €/m²
  • Обектен код 45814
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • Обектен код 44730
  • Квадратура 152 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Обектен код 41346
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин