Продажба - Апартамент 185 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 600 000 €
14054 €/m²
Property 41288 photo 1
Property 41288 photo 2
Property 41288 photo 3
  • Обектен код 41288
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 185 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 18
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 185 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 880 000 € 17245 €/m²
  • Обектен код 41365
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Обектен код 41294
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 370 000 € 17173 €/m²
  • Обектен код 41358
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 700 000 € 7400 €/m²
  • Обектен код 26181
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Обектен код 41350
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 730 000 € 13970 €/m²
  • Обектен код 45141
  • Квадратура 267 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Обектен код 41296
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 750 000 € 2 200 000 € 18803 €/m²
  • Обектен код 23563
  • Квадратура 117 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Обектен код 45146
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин