Продажба - Апартамент 641 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 500 000 €
3900 €/m²
Property 52451 photo 1
Property 52451 photo 2
Property 52451 photo 3
Property 52451 photo 4
Property 52451 photo 5
Property 52451 photo 6
Property 52451 photo 7
Property 52451 photo 8
  • Обектен код 52451
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 641 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 4
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 641 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Обектен код 41347
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 245 980 € 6847 €/m²
  • Обектен код 37331
  • Квадратура 328 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 730 000 € 16347 €/m²
  • Обектен код 41349
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Обектен код 41295
  • Квадратура 207 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 400 000 € 17391 €/m²
  • Обектен код 41362
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 880 000 € 16551 €/m²
  • Обектен код 41356
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 785 000 € 13994 €/m²
  • Обектен код 45146
  • Квадратура 199 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 060 000 € 17166 €/m²
  • Обектен код 41351
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
3 500 000 € 14583 €/m²
  • Обектен код 23454
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Обектен код 37781
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин