Продажба - Апартамент 120 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 060 000 €
17167 €/m²
Property 41351 photo 1
Property 41351 photo 2
Property 41351 photo 3
  • Обектен код 41351
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 120 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 15
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 035 000 € 16150 €/m²
  • Обектен код 37006
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 150 000 € 2221 €/m²
  • Обектен код 51111
  • Квадратура 968 m²
  • Разстояние до морето 1200 m
Продажба
2 500 000 € 12690 €/m²
  • Обектен код 45147
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 620 000 € 15688 €/m²
  • Обектен код 41337
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Обектен код 43628
  • Квадратура 136 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
2 730 000 € 16347 €/m²
  • Обектен код 41349
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Обектен код 52451
  • Квадратура 641 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Обектен код 41354
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 180 000 € 18166 €/m²
  • Обектен код 41367
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 700 000 € 19148 €/m²
  • Обектен код 46206
  • Квадратура 141 m²
  • Разстояние до морето 40 m

Абонамент за бюлетин