Продажба - Апартамент 126 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
2 035 000 €
16151 €/m²
Property 37006 photo 1
Property 37006 photo 2
Property 37006 photo 3
Property 37006 photo 4
Property 37006 photo 5
Property 37006 photo 6
Property 37006 photo 7
Property 37006 photo 8
  • Обектен код 37006
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 126 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 550 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 126 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на осми етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, алармена система.

Продажба
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Обектен код 37610
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Обектен код 37781
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 810 000 € 14596 €/m²
  • Обектен код 41331
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Обектен код 41346
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 700 000 € 19148 €/m²
  • Обектен код 46206
  • Квадратура 141 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
2 920 000 € 16781 €/m²
  • Обектен код 41360
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 770 000 € 16586 €/m²
  • Обектен код 41353
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Обектен код 41366
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 9259 €/m²
  • Обектен код 41625
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 730 000 € 16347 €/m²
  • Обектен код 41349
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин