Продажба - Апартамент 167 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 620 000 €
15689 €/m²
Property 41337 photo 1
Property 41337 photo 2
Property 41337 photo 3
  • Обектен код 41337
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 167 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 12
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 167 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
3 900 000 € 11470 €/m²
  • Обектен код 37782
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 730 000 € 16347 €/m²
  • Обектен код 41349
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 690 000 € 16107 €/m²
  • Обектен код 41344
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Обектен код 41664
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Обектен код 37781
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 960 000 € 17011 €/m²
  • Обектен код 41364
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 880 000 € 16551 €/m²
  • Обектен код 41356
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Обектен код 24949
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Обектен код 42950
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Обектен код 41366
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин