Продажба - Апартамент 324 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 280 000 €
7037 €/m²
Property 41664 photo 1
Property 41664 photo 2
Property 41664 photo 3
Property 41664 photo 4
Property 41664 photo 5
Property 41664 photo 6
Property 41664 photo 7
  • Обектен код 41664
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 324 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой стаи: 5
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 150 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Τопъл под
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 324 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на седми етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
2 500 000 € 12690 €/m²
  • Обектен код 45147
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 200 000 € 15942 €/m²
  • Обектен код 41338
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Обектен код 41296
  • Квадратура 140 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • Обектен код 44730
  • Квадратура 152 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
2 400 000 € 14285 €/m²
  • Обектен код 33894
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 027 000 € 10502 €/m²
  • Обектен код 45814
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 690 000 € 16107 €/m²
  • Обектен код 41344
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 090 000 € 16587 €/m²
  • Обектен код 37610
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 500 000 € 13661 €/m²
  • Обектен код 26180
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин