Продажба - Апартамент 138 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 400 000 €
17391 €/m²
Property 41362 photo 1
Property 41362 photo 2
Property 41362 photo 3
  • Обектен код 41362
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 138 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 18
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 138 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Обектен код 34233
  • Квадратура 301 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 380 000 € 14251 €/m²
  • Обектен код 41332
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 13888 €/m²
  • Обектен код 37781
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 780 000 € 20000 €/m²
  • Обектен код 41298
  • Квадратура 139 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Обектен код 24949
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Обектен код 41664
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
3 500 000 € 14583 €/m²
  • Обектен код 23454
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 027 000 € 10502 €/m²
  • Обектен код 45814
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 500 000 € 9259 €/m²
  • Обектен код 41625
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Обектен код 42950
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин