Продажба - Апартамент 174 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
2 800 000 €
16092 €/m²
Property 41347 photo 1
Property 41347 photo 2
Property 41347 photo 3
  • Обектен код 41347
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 174 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 14
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 174 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 570 000 € 13817 €/m²
  • Обектен код 41285
  • Квадратура 186 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Обектен код 41297
  • Квадратура 223 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Обектен код 41294
  • Квадратура 135 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Обектен код 52451
  • Квадратура 641 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 840 000 € 17005 €/m²
  • Обектен код 41361
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 750 000 € 2 200 000 € 18803 €/m²
  • Обектен код 23563
  • Квадратура 117 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Обектен код 41300
  • Квадратура 201 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 8305 €/m²
  • Обектен код 34233
  • Квадратура 301 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 960 000 € 17011 €/m²
  • Обектен код 41364
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 760 000 € 15862 €/m²
  • Обектен код 41343
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин