Продажба - Апартамент 124 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 850 000 €
14919 €/m²
Property 41336 photo 1
Property 41336 photo 2
Property 41336 photo 3
  • Обектен код 41336
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 124 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 124 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
2 750 000 € 2 200 000 € 18803 €/m²
  • Обектен код 23563
  • Квадратура 117 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
2 245 980 € 6847 €/m²
  • Обектен код 37331
  • Квадратура 328 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 240 000 € 16231 €/m²
  • Обектен код 41341
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 750 000 € 7882 €/m²
  • Обектен код 36148
  • Квадратура 222 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 235 000 € 16679 €/m²
  • Обектен код 45139
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Обектен код 41328
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 700 000 € 19148 €/m²
  • Обектен код 46206
  • Квадратура 141 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
2 380 000 € 14251 €/m²
  • Обектен код 41332
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 400 000 € 14201 €/m²
  • Обектен код 24949
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин