Продажба - Апартамент 113 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 870 000 €
16549 €/m²
Property 41339 photo 1
Property 41339 photo 2
Property 41339 photo 3
  • Обектен код 41339
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 113 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 12
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 113 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
2 200 000 € 15942 €/m²
  • Обектен код 41338
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Обектен код 41366
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 775 000 € 8743 €/m²
  • Обектен код 14950
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Обектен код 29395
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Обектен код 41328
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 600 000 € 17777 €/m²
  • Обектен код 25777
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Обектен код 43628
  • Квадратура 136 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 26372
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Обектен код 41347
  • Квадратура 174 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин