Продажба - Апартамент 90 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 600 000 €
17778 €/m²
Property 25777 photo 1
Property 25777 photo 2
Property 25777 photo 3
Property 25777 photo 4
Property 25777 photo 5
Property 25777 photo 6
Property 25777 photo 7
  • Обектен код 25777
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 90 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 10 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, отопление, складово помещение.

Продажба
2 200 000 € 15942 €/m²
  • Обектен код 41338
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 340 000 € 14011 €/m²
  • Обектен код 41327
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 235 000 € 16679 €/m²
  • Обектен код 45139
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Обектен код 41318
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 431 000 € 7119 €/m²
  • Обектен код 39436
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 000 000 € 14705 €/m²
  • Обектен код 43628
  • Квадратура 136 m²
  • Разстояние до морето 40 m
Продажба
1 850 000 € 14919 €/m²
  • Обектен код 41336
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 290 000 € 5890 €/m²
  • Обектен код 41663
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Обектен код 40918
  • Квадратура 149 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Обектен код 41664
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин