Продажба - Апартамент 132 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 500 000 € 990 000 €
7500 €/m²
Property 26372 photo 1
Property 26372 photo 2
Property 26372 photo 3
Property 26372 photo 4
Property 26372 photo 5
Property 26372 photo 6
Property 26372 photo 7
Property 26372 photo 8
Property 26372 photo 9
Property 26372 photo 10
  • Обектен код 26372
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 132 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2009
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 132 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
1 850 000 € 14919 €/m²
  • Обектен код 41336
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 799 000 € 11835 €/m²
  • Обектен код 37016
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 3651 €/m²
  • Обектен код 56476
  • Квадратура 356 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Обектен код 41267
  • Квадратура 265 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 290 000 € 5890 €/m²
  • Обектен код 41663
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41325
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 930 000 € 13985 €/m²
  • Обектен код 41323
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 250 000 € 6793 €/m²
  • Обектен код 9798
  • Квадратура 184 m²
  • Разстояние до морето 20 m
Продажба
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Обектен код 41329
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Обектен код 40918
  • Квадратура 149 m²
  • Разстояние до морето 1000 m

Абонамент за бюлетин