Продажба - Апартамент 82 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 250 000 €
15244 €/m²
Property 41329 photo 1
Property 41329 photo 2
Property 41329 photo 3
  • Обектен код 41329
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 82 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 82 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
1 323 000 € 4424 €/m²
  • Обектен код 41320
  • Квадратура 299 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Обектен код 29395
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Обектен код 41253
  • Квадратура 226 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Обектен код 46074
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 310 000 € 15232 €/m²
  • Обектен код 41335
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Обектен код 41334
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 300 000 € 9285 €/m²
  • Обектен код 23730
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Обектен код 41329
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41325
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m

Абонамент за бюлетин