Продажба - Апартамент 82 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 270 000 €
15488 €/m²
Property 41334 photo 1
Property 41334 photo 2
Property 41334 photo 3
  • Обектен код 41334
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 82 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 82 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Обектен код 52044
  • Квадратура 282 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Обектен код 54598
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41330
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 580 000 € 6810 €/m²
  • Обектен код 56951
  • Квадратура 232 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 040 000 € 6190 €/m²
  • Обектен код 42439
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 290 000 € 5890 €/m²
  • Обектен код 41663
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Обектен код 49051
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 8387 €/m²
  • Обектен код 44953
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 775 000 € 8743 €/m²
  • Обектен код 14950
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин