Продажба - Апартамент 168 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
1 040 000 €
6190 €/m²
Property 42439 photo 1
Property 42439 photo 2
Property 42439 photo 3
Property 42439 photo 4
Property 42439 photo 5
Property 42439 photo 6
Property 42439 photo 7
Property 42439 photo 8
  • Обектен код 42439
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 168 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 95 m
  • Разстояние до летището: 7 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 168 кв.м В Пафосе в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 500 000 € 5928 €/m²
  • Обектен код 45191
  • Квадратура 253 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 51528
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 11250 €/m²
  • Обектен код 44955
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
1 250 000 € 10245 €/m²
  • Обектен код 24584
  • Квадратура 122 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
1 323 000 € 4424 €/m²
  • Обектен код 41320
  • Квадратура 299 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 34282
  • Квадратура 189 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
845 000 € 8711 €/m²
  • Обектен код 51526
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Обектен код 46074
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Обектен код 41329
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41325
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин