Продажба - Апартамент 120 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 020 000 €
8500 €/m²
Property 51528 photo 1
Property 51528 photo 2
Property 51528 photo 3
Property 51528 photo 4
Property 51528 photo 5
Property 51528 photo 6
Property 51528 photo 7
Property 51528 photo 8
  • Обектен код 51528
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 120 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 120 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
1 300 000 € 8387 €/m²
  • Обектен код 44953
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
975 000 € 3228 €/m²
  • Обектен код 46122
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41330
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Обектен код 37494
  • Квадратура 157 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
850 000 € 8947 €/m²
  • Обектен код 41552
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 250 000 € 8680 €/m²
  • Обектен код 56357
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
840 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 33330
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 2700 m

Абонамент за бюлетин