Продажба - Апартамент 212 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
911 000 € 846 000 €
3991 €/m²
Property 33867 photo 1
Property 33867 photo 2
Property 33867 photo 3
Property 33867 photo 4
Property 33867 photo 5
Property 33867 photo 6
Property 33867 photo 7
Property 33867 photo 8
Property 33867 photo 9
  • Обектен код 33867
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 212 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до летището: 46 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 212 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто. Сграда без асансьор.

Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45132
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 4500 €/m²
  • Обектен код 37282
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
790 000 € 2791 €/m²
  • Обектен код 45676
  • Квадратура 283 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
851 000 € 6211 €/m²
  • Обектен код 44118
  • Квадратура 137 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
750 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 45726
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
840 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 41254
  • Квадратура 168 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Обектен код 46074
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Обектен код 41334
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин