Продажба - Апартамент 168 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
840 000 €
5000 €/m²
Property 41254 photo 1
Property 41254 photo 2
Property 41254 photo 3
Property 41254 photo 4
Property 41254 photo 5
Property 41254 photo 6
  • Обектен код 41254
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 168 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 168 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 51528
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 5035 €/m²
  • Обектен код 38567
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 8947 €/m²
  • Обектен код 41552
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
730 000 € 4478 €/m²
  • Обектен код 42489
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
690 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 48936
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 4581 €/m²
  • Обектен код 45134
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
790 000 € 2791 €/m²
  • Обектен код 45676
  • Квадратура 283 m²
  • Разстояние до морето 700 m

Абонамент за бюлетин