Продажба - Апартамент 203 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
930 000 €
4581 €/m²
Property 45134 photo 1
Property 45134 photo 2
Property 45134 photo 3
Property 45134 photo 4
Property 45134 photo 5
Property 45134 photo 6
Property 45134 photo 7
  • Обектен код 45134
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 203 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 203 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Обектен код 41255
  • Квадратура 262 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
790 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 45941
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 270 000 € 14767 €/m²
  • Обектен код 41321
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Обектен код 39433
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 45693
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 000 € 4455 €/m²
  • Обектен код 52089
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 330 000 € 8692 €/m²
  • Обектен код 37609
  • Квадратура 153 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин