Продажба - Апартамент 193 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
860 000 €
4456 €/m²
Property 52089 photo 1
Property 52089 photo 2
  • Обектен код 52089
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 193 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 4 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 193 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн, паркомясто, градина.

Продажба
750 200 € 3641 €/m²
  • Обектен код 37868
  • Квадратура 206 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
725 000 € 3961 €/m²
  • Обектен код 52248
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
900 000 € 6338 €/m²
  • Обектен код 55950
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Обектен код 41348
  • Квадратура 87 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
1 145 000 € 7896 €/m²
  • Обектен код 44707
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 150 000 € 6886 €/m²
  • Обектен код 41265
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
700 000 € 5035 €/m²
  • Обектен код 38567
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин