Продажба - Апартамент 210 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
780 000 €
3714 €/m²
Property 45694 photo 1
Property 45694 photo 2
Property 45694 photo 3
Property 45694 photo 4
Property 45694 photo 5
Property 45694 photo 6
  • Обектен код 45694
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 210 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Τопъл под
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 210 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС. Сграда без асансьор.

Продажба
665 000 € 4925 €/m²
  • Обектен код 43979
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
893 000 € 3899 €/m²
  • Обектен код 41310
  • Квадратура 229 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
827 000 € 6511 €/m²
  • Обектен код 39432
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
860 000 € 4455 €/m²
  • Обектен код 52089
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 50617
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
860 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 46527
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
670 000 € 6203 €/m²
  • Обектен код 55944
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
785 000 € 10466 €/m²
  • Обектен код 42319
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Обектен код 46074
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
750 200 € 3641 €/m²
  • Обектен код 37868
  • Квадратура 206 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин