Продажба - Апартамент 127 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
827 000 €
6512 €/m²
Property 39432 photo 1
Property 39432 photo 2
Property 39432 photo 3
Property 39432 photo 4
Property 39432 photo 5
Property 39432 photo 6
Property 39432 photo 7
Property 39432 photo 8
Property 39432 photo 9
Property 39432 photo 10
Property 39432 photo 11
Property 39432 photo 12
Property 39432 photo 13
Property 39432 photo 14
Property 39432 photo 15
Property 39432 photo 16
  • Обектен код 39432
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 127 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 127 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една кухня, 2 бани, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, райграс, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
750 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 31993
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45133
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 3886 €/m²
  • Обектен код 41726
  • Квадратура 229 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Обектен код 41264
  • Квадратура 278 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45132
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
775 000 € 9011 €/m²
  • Обектен код 42318
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41325
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
900 000 € 11250 €/m²
  • Обектен код 44955
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин