Продажба - Апартамент 146 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Акротири
678 030 €
4644 €/m²
Property 56588 photo 1
Property 56588 photo 2
Property 56588 photo 3
Property 56588 photo 4
Property 56588 photo 5
Property 56588 photo 6
Property 56588 photo 7
Property 56588 photo 8
Property 56588 photo 9
Property 56588 photo 10
Property 56588 photo 11
Property 56588 photo 12

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 4 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 5000 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 146 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
850 000 € 7024 €/m²
  • Обектен код 44952
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 6382 €/m²
  • Обектен код 49491
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
735 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 45561
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
925 000 € 4625 €/m²
  • Обектен код 48660
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 49702
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
974 000 € 5975 €/m²
  • Обектен код 46932
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 4581 €/m²
  • Обектен код 45134
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
637 500 € 5100 €/m²
  • Обектен код 45127
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
698 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 45770
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин