Продажба - Апартамент 125 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
637 500 €
5100 €/m²
Property 45127 photo 1
Property 45127 photo 2
Property 45127 photo 3
Property 45127 photo 4
Property 45127 photo 5
Property 45127 photo 6
Property 45127 photo 7
Property 45127 photo 8
Property 45127 photo 9
Property 45127 photo 10
  • Обектен код 45127
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 125 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 125 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
545 000 € 3044 €/m²
  • Обектен код 45058
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 4642 €/m²
  • Обектен код 46938
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
735 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 45561
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 9393 €/m²
  • Обектен код 41728
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
690 000 € 4539 €/m²
  • Обектен код 55978
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
637 500 € 5100 €/m²
  • Обектен код 45127
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин