Продажба - Апартамент 152 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
690 000 €
4539 €/m²
Property 55978 photo 1
Property 55978 photo 2
Property 55978 photo 3
Property 55978 photo 4
Property 55978 photo 5
Property 55978 photo 6
Property 55978 photo 7
Property 55978 photo 8
Property 55978 photo 9
Property 55978 photo 10
Property 55978 photo 11
Property 55978 photo 12
Property 55978 photo 13
  • Обектен код 55978
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 152 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 9
  • Етаж: 7 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 152 кв.м В Ларнаке. Апартаментът е разположен на седми етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
649 000 € 4635 €/m²
  • Обектен код 41451
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 6382 €/m²
  • Обектен код 49491
  • Квадратура 94 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
890 000 € 2479 €/m²
  • Обектен код 42415
  • Квадратура 359 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 51528
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
711 000 € 4740 €/m²
  • Обектен код 41313
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
930 000 € 4581 €/m²
  • Обектен код 45134
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 4873 €/m²
  • Обектен код 56484
  • Квадратура 119 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
839 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 46304
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 51403
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
890 000 € 3886 €/m²
  • Обектен код 41726
  • Квадратура 229 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин