Продажба - Апартамент 119 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Агиос Атанасий
580 000 €
4874 €/m²
Property 56484 photo 1
Property 56484 photo 2
Property 56484 photo 3
Property 56484 photo 4
Property 56484 photo 5
Property 56484 photo 6
Property 56484 photo 7

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1100 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 119 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
845 000 € 8711 €/m²
  • Обектен код 51526
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
690 000 € 4539 €/m²
  • Обектен код 55978
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 49702
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50523
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
524 300 € 4946 €/m²
  • Обектен код 56595
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 47015
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 622 € 4279 €/m²
  • Обектен код 49738
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
650 250 € 4515 €/m²
  • Обектен код 56122
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин