Продажба - Апартамент 97 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
845 000 €
8711 €/m²
Property 51526 photo 1
Property 51526 photo 2
Property 51526 photo 3
Property 51526 photo 4
Property 51526 photo 5
Property 51526 photo 6
Property 51526 photo 7
Property 51526 photo 8
Property 51526 photo 9
Property 51526 photo 10
Property 51526 photo 11
Property 51526 photo 12
Property 51526 photo 13
Property 51526 photo 14
Property 51526 photo 15
Property 51526 photo 16
Property 51526 photo 17
Property 51526 photo 18
Property 51526 photo 19
Property 51526 photo 20
Property 51526 photo 21
Property 51526 photo 22
Property 51526 photo 23
Property 51526 photo 24
Property 51526 photo 25
Property 51526 photo 26
  • Обектен код 51526
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 97 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 97 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
875 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 56071
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
690 000 € 4312 €/m²
  • Обектен код 39672
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
851 000 € 6211 €/m²
  • Обектен код 44118
  • Квадратура 137 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
839 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 46304
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Обектен код 44123
  • Квадратура 146 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
1 221 000 € 7182 €/m²
  • Обектен код 39435
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 050 000 € 11170 €/m²
  • Обектен код 44297
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
750 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 45726
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин